70 Lecie LO

70

Galeria

Administrator 1393506
Użytkownik 1:

Targi Edukacyjne Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Wujda   
Piątek, 23 Marzec 2012 00:00

22-03-2012 już po raz kolejny odbyły się w Dębnie Targi Edukacyjne, na których swoją ofertę prezentowało kilkanaście szkół średnich.

Uczniowie mieli niepowtarzalną szansę zapoznania się z ofertami szkół ponadgimnazjalnych z Dębna i okolic i trzeba przyznać, że chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji.

Uczestnictwo w Targach ma pomóc gimnazjalistom w trafnym, a przede wszystkim bardziej świadomym, wyborze szkoły ponadgimnazjalnej. W ramach całego wydarzenia uczniowie gimnazjów mogli bezpośrednio zapoznać się z ofertą edukacyjną zarówno szkoły ogólnokształcącej,  jak i techników oraz szkół zawodowych. Podczas Targów kandydaci mogli obejrzeć prezentację ukazującą dokonania naszych uczniów, oraz szeroką ofertę jaką przygotowaliśmy dla przyszłych uczniów. Pokazaliśmy między innymi, jakie umiejętności będzie posiadał absolwent Technikum Informatycznego. Złożenie komputera, jego modernizacja, czyszczenie, udrażnianie niesprawnej drukarki, to tylko pewne elementy pokazu, jaki przedstawili przyszłym kandydatom uczniowie klasy 2 TI: Paweł Rabcia, Rafał Rzeczycki, Radek Rzecki. Szkołę promowali również uczniowie Technikum Gastronomicznego-  Sara Jakubaszko, Izabela Wojczuk, Bartosz Złotarowicz, którzy pokazywali jak dużą rolę odgrywają walory estetyczne i jak praktycznie można zastosować zdobytą wiedzę, nie tylko w ich przyszłym zawodzie , ale i również w życiu codziennym.

Pozostali uczniowie aktywnie promowali szkołę, rozdając ulotki i udzielając obszernych
i szczegółowych informacji, zachęcając uczestników do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty i wstąpienia w szeregi uczniów naszej szkoły.

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Wujda

Ostatnio zmieniany w Wtorek, 29 Maj 2012 18:09